ultra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Спортно-технически аспект

4 posters

Go down

Спортно-технически аспект Empty Спортно-технически аспект

Писане  mis6us Чет Май 13, 2010 6:45 am

http://football.sportal.bg/news.php?news=237288

На думи изглежда че разбира как стоят нещата.Прави ми добро впечатление oтношението му кyм дисциплината, организация в клуба, целите които си поставя и виждането му към самия футбол.Но да видим какво ще направи на практика.
mis6us
mis6us
Admin

Брой мнения : 52
Join date : 12.05.2010

https://ultra.darkbb.com

Върнете се в началото Go down

Спортно-технически аспект Empty Re: Спортно-технически аспект

Писане  shenzi Чет Май 13, 2010 7:00 am

Като начало ще му е трудно. Доста време беше в Германия и няма да е лесно да се интегрира в българския стил. Вижданията му за футбола със сигурност са по-различни от самата действителност тук. Изискванията му към дисциплината са нещо нормално предвид немската школа от която идва. Вярвам, че трябва да му дадем шанс и поне този сезон да го изкараме с него. Време е да спечелим някой трофей тази година, дали титла, дали купа. Надявам се, че с Петър Дочев това няма да е проблем.
shenzi
shenzi

Брой мнения : 117
Join date : 12.05.2010

Върнете се в началото Go down

Спортно-технически аспект Empty Re: Спортно-технически аспект

Писане  Ero0 Пет Май 14, 2010 3:11 am

Ясно е,че има опит.Ако му се даде нужното за него време и спокойствие ще е добре.На 100% има какво да даде на отбора.
Хубавото поне е ,че застава на поста преди лятната селекция и подготовка , а не след нея. Пожелавам му успех!
Ero0
Ero0

Брой мнения : 21
Join date : 13.05.2010

Върнете се в началото Go down

Спортно-технически аспект Empty Re: Спортно-технически аспект

Писане  infrarossagruppo1997 Пет Май 14, 2010 7:06 am

Успех на Павел Дочев !
Направиха ми впечатление думите му : '' Въпросът е да са изгради философия, идея "ЦСКА", която да бъде следвана независимо от треньора и играчите.'' , мисля че това ни е липсвало винаги ... с малки изключения .Още веднъж УСПЕХ , дано предстоящият сезон е добър за нас ! само ЦСКА ! cheers
infrarossagruppo1997
infrarossagruppo1997

Брой мнения : 46
Join date : 12.05.2010

Върнете се в началото Go down

Спортно-технически аспект Empty Re: Спортно-технически аспект

Писане  shenzi Вто Май 18, 2010 4:07 am

В Бургас видях нещо много грозно. На фона на приятната гледка, в която видяхме юноши да влизат в игра за ЦСКА държа да отбележа нещо, което смятам за тревожно. В игра се появи сина на Адалберт Зафиров-Иво. Той е едно добро момче, но само до там. Просто мястото му в живота не е на футболния терен. Грешно ще е да оставим връзките на даден "играч" да повлияват на представянето на нашия ЦСКА. Например друг от юношите- Георги Амзин, макар и дошъл в ЦСКА за да направи на пук на треньора си в Левски, определено разчита играта и умее да подава и да разпределя топката. В него има талант на който трябва да се даде шанс. Трябва обаче да обръщаме специално внимание на задкулисните игри, защото в ЦСКА те са в изобилие и всяка една такава влияе по лош начин на нашия отбор. Нямам нищо против Ивайло Зафиров, без значение дали е син на еди кой си, ако ще всички футболисти на ЦСКА да са синове на легенди, нека поне бъдат качествени. Иво го познавам добре, няма смисъл да се мъчи.
shenzi
shenzi

Брой мнения : 117
Join date : 12.05.2010

Върнете се в началото Go down

Спортно-технически аспект Empty Re: Спортно-технически аспект

Писане  infrarossagruppo1997 Сря Май 19, 2010 9:49 am

Аз съм напълно ''ЗА'' да има млади играчи , но да са играчи , както каза по горе , които заслужават да носят червената фанелка , играчи , които знаят какво значи името ЦСКА , да са готови на всичко за емблемата на гърдите си !Не го познавам лично , но съм чувал , че е добро момче ..Но все пак трябва да си добър и на терена не само в живота .
Трябва да се развива школата повече , за да можеме да разчитаме на децата , които излизат оттам , а не само на високоплатени футболисти , които в последствие не показват абсолютно нищо.За тази цел обаче трябват много пари , които да се налеят в школата , за бази , екипировки , материал ... а не парите , с които разполага ЦСКА да бъдат взимани от хора , които слагат на първо място самоизгодата и себе си пред ИДЕЯТА ЦСКА ! study
А на малките които тепърва ще стават играчи независимо дали на ЦСКА или на някой друг отбор , им пожелавам да тренират упорито и да не се прекланят пред неправдите в Българския футбол ! Хъс , душа сърце , това са ключовете към победата ! cheers
infrarossagruppo1997
infrarossagruppo1997

Брой мнения : 46
Join date : 12.05.2010

Върнете се в началото Go down

Спортно-технически аспект Empty Re: Спортно-технически аспект

Писане  mis6us Чет Май 20, 2010 7:28 am

http://football.sportal.bg/news.php?news=238609

Дали ще се променят нещата?
mis6us
mis6us
Admin

Брой мнения : 52
Join date : 12.05.2010

https://ultra.darkbb.com

Върнете се в началото Go down

Спортно-технически аспект Empty Re: Спортно-технически аспект

Писане  infrarossagruppo1997 Чет Май 20, 2010 5:17 pm

Времето ще покаже...не съм оптимист за случая с премахването на Велинов от поста му,не мисля ,че е негова вината за лошите резултати.Хора като Джони не трябва да бъдат махани от поста им след толкова години работа и борба в нашия клуб, това е човек който е дал живота си за ЦСКА, момента мисля е подходящ да кажа ,че този човек благодарение на феновете на ЦСКА , на ръководството на клуба и много други бифши футболисти и негови приятели, преди години се спаси от болестта си ( рак на черния дроб) , и пое по пътя на своя ''втори живот'' отново с нас , отново с ЦСКА!
Но пък от друга страна съм ''за'' по строгия контрол в школата ,и дано след този контрол дойдат добрите постижения и резултати , както пише и в статията , но да не забравяме , че не само контрола върху децата определят успехите Wink.Много други неща трябват да бъдат променени , това е последното което трябва да се направи .. премахване на един истински човек не само в живота , но и в работата си.
Аз съм зад Велинов , независимо лошото представяне на отборите ни от ДЮШ. Exclamation
infrarossagruppo1997
infrarossagruppo1997

Брой мнения : 46
Join date : 12.05.2010

Върнете се в началото Go down

Спортно-технически аспект Empty Re: Спортно-технически аспект

Писане  shenzi Пет Май 21, 2010 3:07 am

В случая за кой знае каква промяна не можем да говорим. Докато нямаме база няма да има и развитие на школата. При Спас Джевизов, човек, който както се каза по-горе е дал живота си за ЦСКА, спечелихме няколко титли и купи, а дисциплината беше желязна. При Джони Велинов нещата тръгнаха наобратно. Нямаме нито един спечелен трофей, нямаме победа над Левски, а други селски отборчета идват на Червено знаме, Армията, Панчарево и ни бият както си искат. Лично знам за доста връзкарчета, които лично той докара, а не стават за нищо! Аз съм твърдо ЗА смяната на Велинов, въпреки, че пак казвам- без база за юношите за никакво развитие не можем да си говорим. За сега, новия шеф може само да изчисти школата от тези връзкарчета. Но и за това съм песимист. Спас Джевизов-това е най-точния човек за този пост!
shenzi
shenzi

Брой мнения : 117
Join date : 12.05.2010

Върнете се в началото Go down

Спортно-технически аспект Empty Re: Спортно-технически аспект

Писане  mis6us Вто Юни 01, 2010 6:57 am

http://pfkcska.sportal.bg/bg/article:1356

Доста спорове и недоволни ще има, но аз съм за.По-добри условия, по-скъп билет нормално. Друг въпрос е дали прекаляват.Според мен това е пътя хората да погледнат към сезонните карти и да има една постоянна маса през целия сезон.Неможе без пари да чакаш подобрение.Както се казва за тези пари толкова, отностно миналия сезон.Да видим какво ще ни предложат тази година.
mis6us
mis6us
Admin

Брой мнения : 52
Join date : 12.05.2010

https://ultra.darkbb.com

Върнете се в началото Go down

Спортно-технически аспект Empty Re: Спортно-технически аспект

Писане  shenzi Вто Юни 01, 2010 12:41 pm

Тия че са измамници е ясно на всички. Абонаментни карти трябва да се купуват, но на 90лв бройката на желаещите ще намалее според мен...
shenzi
shenzi

Брой мнения : 117
Join date : 12.05.2010

Върнете се в началото Go down

Спортно-технически аспект Empty Re: Спортно-технически аспект

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите